OD  17  MAJA  DO  6  CZERWCA  2020

Niedziela, 17 maja – 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

9.30   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Martę i Franciszka Kontny, Gertrudę i Adolfa Tomala.

11.15   Przez wst. M. B. Bolesnej, za  ++  Jerzego i Annę Graca, ich rodziców, rodzeństwo, wnuka Grzegorza.

15.30   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Rudolfa Pałczyńskiego (30 dzień po śmierci), żonę Jadwigę, rodziców z obojga stron.

Poniedziałek, 18 maja - DNI KRZYŻOWE – Modlitwy przy krzyżu obok kościoła

17.00   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  +  Jana Warda (od rodziny Nawrat).

Wtorek, 19 maja – DNI KRZYŻOWE – Modlitwy przy krzyżu obok kościoła

17.00   Przez wst. M. B. Bolesnej, za  ++  Monikę i Józefa Gierlotka, 2 synów,  ++ z rodziny Gierlotka i Jucha.

Środa, 20 maja – DNI KRZYŻOWE – Modlitwy przy krzyżu obok kościoła

17.00   Przez wst. M. B. Bolesnej, za  ++  Rozalię i Augustyna Szyja, synów Norberta, Jerzego, Franciszka.

Czwartek, 21 maja – Wspomnienie św. Jana Nepomucena

17.00  Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  +  Anielę Chrobaszczyk (od Róży Małgorzaty Strzemp).

Piątek, 22 maja

17.00  Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  +  Alinę.

Sobota, 23 maja

16.00   Do Chrystusa Zmartwychwstałego, przez wstawiennictwo M. B. Ławeckiej, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, w intencji Fabiana Pypłacz (5 roczn. urodzin), rodziców, chrzestnych, bliskich.

Niedziela, 24 maja – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

9.30   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++ Martę i Franciszka Patałąg, wnuka Krzysztofa.

11.15   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Martę i Piotra Nowakowski, pokrewieństwo.

15.30   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Józefa Biolik, pokrewieństwo.

Poniedziałek, 25 maja

17.00   Przez wst. M. B. Bolesnej, za  ++  Cecylię Loska, męża, zięcia, rodziców Julię i Franciszka Jakut.

Wtorek, 26 maja – Dzień Matki

17.00   Do Chrystusa Zmartwychwstałego, przez wstawiennictwo M. B. Ławeckiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, w intencji wszystkich matek.

Środa, 27 maja

17.00   Przez wst. M. B. Bolesnej, za  ++  Marię i Brunona Langa, syna Jana, córkę Reginę, zięcia Rafała.

Czwartek, 28 maja

17.00   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Otylię Zubel, syna Henryka, rodziców.

Piątek, 29 maja – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

17.00  Przez wst. M.B. Bolesnej, za  ++ Adriana Noras, Martę i Walentego Noras, córki, synów, zięciów, synowe.

Sobota, 30 maja – Wspomnienie św. Jana Sarkandra

16.00 Do Ciała i Krwi Pańskiej, przez wstawiennictwo M. B. Ławeckiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, w intencji Beaty Hajduk (50 roczn. urodzin).

Roczek: Zofia – Bernadeta Handy.

Niedziela, 31 maja – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

9.30   Przez wst. M. B. Bolesnej, za  ++  Cecylię i Emila Fick, rodziców z obojga stron, pokrewieństw

11.15   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Grzegorza Foja, dziadków.

15.30   Do Ducha Świętego, przez wstawiennictwo M. B. Ławeckiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, w intencji rodziny Romana i Agnieszki Gwóźdź (z okazji rocznicy ślubu).

Poniedziałek, 1 czerwca – ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA

9.30   Do Ducha Świętego, przez wstawiennictwo M. B. Ławeckiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, w intencji Izabeli (z okazji urodzin), całej rodziny.

17.00   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  +  Alinę.

Wtorek, 2 czerwca

16.30   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Gertrudę Tomala (30 dzień po śmierci), męża Adolfa.

17.00   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Władysława i Annę Chodnik, pokrewieństwo.

Środa, 3 czerwca – Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i towarzyszy

17.00   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Łucję i Ludwika Cieplik, 2 synów.

Czwartek, 4 czerwca – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO KAPŁANA

17.00   Do Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, w intencji Księdza Proboszcza.

Piątek, 5 czerwca – Wspomnienie św. Bonifacego

17.00   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Dariusza, Felicję, Alojzego Mierny, Katarzynę Natonik, jej ojca, pokrewieństwo.

Sobota, 6 czerwca

13.00   W intencji nowożeńców: Bożeny Habelok i Mateusza Tomanek.

15.00   Do Ciała i Krwi Pańskiej, przez wstawiennictwo M. B. Ławeckiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, w intencji Julii Staroń (18 rocznica urodzin), rodziców, bliskich.

16.00   Przez wstawiennictwo M. B. Bolesnej, za  ++  Teresę Kuś, rodziców, szwagra.

Roczek: Olga Zasimuk.

Zgodnie z zarządzeniem władz państwowych na nabożeństwach może być jedna osoba na 10 metrów kw. powierzchni. Nasz kościół ma  460 m. kw. powierzchni użytkowej (nawa + chór). Stąd we mszach św. w niedziele i w tygodniu wewnątrz kościoła może uczestniczyć maksymalnie 46 osób.

W miesiącu maju po każdej mszy św. nabożeństwo majowe.

W tym roku nie będzie tradycyjnej procesji BOŻEGO CIAŁA ulicami parafii. Będzie jedynie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła po Mszach św.

„Bóg zapłać!” za ofiary złożone na potrzeby kościoła na konto parafialne bądź też osobiście.

Polecam się waszej ofiarności.

Konto bankowe parafii:  85 1020 2528 0000 0702 0146 2498.